Darmowe głowice wymiany Tylko przez krótki czas

KOD: WK100

Delikatna soniczna szczoteczka do zębów

Dla białych zębów i zdrowych dziąseł

Odkryj teraz ➜

Skuteczne czyszczenie

Mniej bakterii, płytki nazębnej i zapalenia dziąseł.
Badania nad szczoteczkami sonicznymi pokazują, że dziąsła reagują na zmiany ciśnienia dźwięku zwiększoną wymianą jonów. Jest ona intensywniej dostarczana przez aktywację komórek.

Szczoteczka do zębów na zawsze

mate Care & Repair zapewnia dożywotnią gwarancję na szczoteczkę mate.

  • Bezpłatna wymiana
  • Pierwszorzędna obsługa klienta
  • Możliwość anulowania w dowolnym momencie

Pełna kontrola. Tylko korzyści. Dla Ciebie.

Działa. Również pod prysznicem.

Korpusszczoteczki sonicznej Mate jest wykonany zwytrzymałego, wodoodpornego aluminium IPX7, a jej smukły kształt sprawia, że jest to minimalistyczna alternatywa dla nieporęcznych plastikowychszczoteczeksonicznych.

60 dni czyszczenia bez opłat

Plątanina kabli w łazience była wczoraj. Wydajny akumulator ładuje się w 2 godziny. Dzięki temu można sprzątać nawet przez 60 dni bez konieczności ponownego ładowania. Komfortowa sytuacja dla wielu ludzi biznesu, pilotów, konsultantów zarządzania. Sprzątają z Schall w podróży bez konieczności zabierania ze sobą kabla do ładowania i stacji.

Smukły towarzysz podróży

Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji szczoteczka soniczna mate jest idealnym towarzyszem podróży. Nie trzeba jej nawet ładować, ponieważ bateria wystarcza na 60 dni pracy. Do każdej szczoteczki mate dołączone jest wytrzymałe etui podróżne z otworami wentylacyjnymi.

Más información

mate to odpowiedź dla wszystkich, którzy zawsze zastanawiali się, dlaczego szczoteczki soniczne muszą być jednocześnie drogie (cena) i tanie (jakość wykonania).

Damian & MertZałożyciel mate